Od autora

Fotografia i video – moje wielkie pasje, którym podporządkowałem swój zawodowy rozwój. Choć niektóre wybory były dość przypadkowe (jak początek ‚romansu’ z fotografią ślubną) to wielka radość fotografowania towarzyszy mi przy każdym zleceniu.

Uwielbiam sprawdzać się w trudnych i wymagających warunkach (wziąć na siebie tę wielką odpowiedzialność i usłyszeć po ślubie ‚zdjęcia są przepiękne’ – bezcenne;), uzależniłem się wręcz od poznawania wszystkich tych niesamowicie sympatycznych, wesołych, spontanicznych par, emanujących fantastyczną pozytywną energią w dniu ich (Waszego:) wielkiego szczęścia…

Zawsze robiłem wszytko (i wciąż robię – cały czas się doskonale, wypracowywuję indywidualny styl, inwestuję w sprzęt), aby wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, i – czym się chwalę – nie zdarzyło się, by ktokolwiek – czy to para młoda, czy klient biznesowy – był rozczarowany współpracą.

Co chciałbym potwierdzać na niniejszym blogu. Poświęconym zresztą nie tylko fotografii ślubnej, ale ogólnie mojej twórczości (jednak, przynajmniej na razie, z dominantą ślubną:)

Zapraszam do odwiedzin, zostawiania komentarzy oraz podjęcia współpracy.

Piotr Spigiel

3 Comments

 1. Justyna Kuźba

  Witam,
  Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zamówienia u Pana sesji ślubnej w kościele 03,08,2013 oraz w późniejszym terminie w plenerze. Oraz jaki byłby przybliżony koszt takiej usługi.
  Pozdrawiam,
  Justyna Kuźba

 2. Paulina

  Witam,
  chciałabym poznać szczegółowe koszty reportażu ślubnego,
  pozdrawiam
  Paulina

 3. Andrzej

  Witam,
  jesteśmy zainteresowani plenerem ślubnym we Włoszech (Werona, Wenecja) między 8 a 19 czerwca 2015, pozdrawiam.

Dodaj komentarz