Agnieszka & Milton przepiękny humanistyczny ślub Wrocław

Agnieszka i Milton to kolejna para, która udowadnia, że miłość nie zna granic:)

Agnieszka jest Polką, natomiast Milton obywatelem Szwecji i Nikaragui, skąd pochodzi jego mama. Poznali się na Erasmusie w Holandii, a mieszkali już wspólnie we Wrocławiu, Warszawie i Szwecji.

Dzięki tej wspaniałej, radosnej i niesamowicie sympatycznej parze miałem okazję pierwszy raz w życiu fotografować ślub humanistyczny. A jest to naprawdę niesamowite, bardzo intymne i wzruszające doświadczenie.

Obietnice składane bez „usankcjonowania” ich przez żadną państową czy religijną instytucję tylko pozornie tracą swoją wartość. W rzeczywistości oddają słowom ich największą moc, przenosząc odpowiedzialność z rodziny, Państwa czy kościoła na dwójkę ludzi, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli stanęli naprzeciwko siebie w obecności najbliższych, aby sobie coś „ślubować”. To przecież ostatecznie to my sami jesteśmy odpowiedzialni za własne czyny i życiowe wybory…

Agnieszko i Miltonie, dziękuję za to, że mogłem być świadkiem Waszej przepięknej i wzruszającej ceremonii! Życzę Wam, aby Wasza miłość trwała jak najdłużej :)

 

 

About Piotr Spigiel

Dziękuję za odwiedziny / Thanks for your visit!

2 Comments

  1. Dobrze się to ogląda – jest dużo życia.

  2. Cudowne zdjęcia! :)

Dodaj komentarz