Rowerowy Wrocław / Wroclaw by Bike

W zeszłym roku, w trakcie głosowania na budżet obywatelski we Wrocławiu, miałem przyjemność wziąć udział w promocji tematu, który jest mi szczególnie bliski – mianowicie miejskiego transportu rowerowego. Odkąd zakochałem się w widoku holenderskich miast z Amsterdamem na czele, gdy w wieku kilkunastu lat pierwszy raz odwiedziłem Holandię, zamarzyłem by i nasze miasto – idealnie nadające ku temu się i wielkością, i ukształtowaniem terenu – kiedyś stało się tak przyjaznym rowerzystom miastem.

Choć samemu często używam auta, choćby w pracy, to jednak nie wyobrażam sobie, aby w ciepłych miesiącach na spotkanie ze znajomymi, zajęcia jogi czy wypad do kina nie pojechać rowerem. Wszystkich gorąco zachęcam do tego, aby po Wrocławiu poruszać się jednośladem! Więcej rowerów kosztem ruchu samochodowego to zyski dla wszystkich mieszkańców – mniej spalin, hałasu, korków i stresów z nimi związanych, za to spokojniejsze, bezpieczniejsze i – jak widać na zdjęciach promujących „Rowerowy Wrocław” – pogodniejsze miasto:) Bo rower to jest to!

rowerowywroclaw001-piotrspigiel rowerowywroclaw002-piotrspigiel rowerowywroclaw004-piotrspigiel rowerowywroclaw005-piotrspigiel rowerowywroclaw006-piotrspigiel rowerowywroclaw007-piotrspigiel rowerowywroclaw010-piotrspigiel rowerowywroclaw012-piotrspigiel rowerowywroclaw014-piotrspigiel rowerowywroclaw016-piotrspigiel rowerowywroclaw017-piotrspigiel rowerowywroclaw019-piotrspigiel rowerowywroclaw022-piotrspigiel rowerowywroclaw023-piotrspigiel rowerowywroclaw025-piotrspigiel rowerowywroclaw026-piotrspigiel

About Piotr Spigiel

Dziękuję za odwiedziny / Thanks for your visit!

Dodaj komentarz